Jakich nasion poszukują hodowce marihuany?

0
502
uprawy

Osoby, które zajmują się hodowlą marihuany, powinny zwrócić szczególną uwagę na wybór właściwych nasion, powinna być to odmiana dostosowana do warunków, w których będzie prowadzona uprawa, powinna ona posiadać odpowiednie właściwości.

Dodatkowo zwracamy uwagę na nasiona feminizowane, automatyczne, czas kwitnienia. Często hodowcy wybierają odmiany, które zaczynają kwitnienie po 8 czy 10 tygodniach, które mogą posiadać przykładowo duże ilości CBD, które pożądane są ze względu na działanie medyczne.

W jaki sposób wybrać odpowiednie nasiona marihuany?

Możemy wybrać różne odmiany, będzie to Indica, Sativa lub też hybryda. Połączenie kilku odmian może przynosić wiele korzyści, w ten sposób wybierzemy nasiona, które łączą zalety kilku odmian. Warto pamiętać, że Indica uważana jest za bardziej wytrzymałą roślinę, która może być uprawiana w niesprzyjających warunkach. Jeżeli kupujemy nasiona, powinniśmy zapewnić odpowiednie warunki przechowywania, powinny znajdować się w suchym, chłodnym miejscu, nie mogą być wystawione na promienie słoneczne. Dodatkowo nasiona słabo znoszą bardzo niskie temperatury oraz naturalnie wilgotność.Każda odmiana konopi posiada swoje unikalne cechy, kupując nasiona możemy zapoznać się z najważniejszymi właściwościami, z zawartością THC, CBD, możemy wybrać odmianę, która będzie spełniała nasze oczekiwania. Dodatkową cechą jest także smak, możemy wybrać różne odmiany aromatyczne. Wiele odmian dostępnych na rynku do hybrydy, które przykładowo mogą posiadać 70% w szczepu Indica i 30% Sativa, mogą wyrosnąć z nich rośliny, które będą działały relaksacyjnie lub pobudzająco. Dużym zainteresowaniem cieszą się odmiany o dużej zawartości CBD, które posiadają działanie lecznicze, mogą być stosowane w przypadku stresu, różnych dolegliwości związanych z bólem mięśni, stawów.Jeżeli chcemy zakupić nasiona, możemy skorzystać z oferty sklepu internetowego, pod adresem https://sidbank.pl/kategoria-produktu/nasiona-marihuany znajdziemy szeroki wybór różnego rodzaju nasion odpowiednich do hodowli Indoor, jak również na zewnątrz. Dostępne są odmiany automatycznie kwitnące, które najczęściej wybierane są przez hodowców ze względu na łatwą uprawę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here