Domowe sposoby powiększenia biustu

0
467
Domowe sposoby powiększenia biustu

Wiele kobiet zadaje sobie pytanie, czy można powiększyć piersi. Otóż dzięki postępowi medycyny estetycznej jest to możliwe. Do wyboru są naturalne metody powiększania biustu lub bardziej inwazyjne metody chirurgiczne. Poniżej skoncentrujemy się na tych naturalnych.

Powiększenie biustu naturalnie

Istnieją domowe sposoby powiększania biustu, które są całkowicie bezpieczne i dodatkowo tanie. Najbardziej popularne są tabletki oraz kremy produkowane na bazie wyciągów roślinnych.

Tabletki na Powiększenie biustu naturalnie przynoszą szybko widoczne efekty, już po dwóch tygodniach biust zwiększa swój rozmiar o 1 do 2 numerów. Tabletki zawierają czarnuszkę, kozieradkę, mniszek lekarski, żeń-szeń. Rośliny te pobudzają gospodarkę hormonalną, zwiększają produkcję estrogenu. Przyjmowanie tabletek najlepiej skonsultować z lekarzem, ponieważ ingerują w gospodarkę hormonalną, nie powinny stosować ich kobiety w ciąży.

Kremy służą do masażu biustu i choć go bezpośrednio nie powiększają, to mają wpływ na jego wygląd. Stosowane systematycznie ujędrniają piersi i podnoszą je zapewniając biustowi piękny wygląd.

Naturalne metody powiększania biustu – masaże

Nie zawsze o wyglądzie biustu decydują małe piersi. Czasami ich rozmiar jest zupełnie wystarczający, ale są obwisłe i nie prezentują się atrakcyjnie. Można to zmienić dzięki masażom wykonywanym w gabinetach kosmetyki estetycznej lub w domu. Warunkiem uzyskania dobrych efektów jest systematyczność. Masaże należy wykonywać minimum raz dziennie, a najlepiej rano i wieczorem.

Masaże przede wszystkim poprawiają ukrwienie skóry, nadają jej jędrności i sprężystości. Dzięki temu piersi się podnoszą i nie opadają. Bardzo dobre efekty przynoszą masaże wodne. Na piersi należy skierować mocny strumień wody, raz zimny, raz ciepły. To także dobry sposób na hartowanie całego ciała i poprawę odporności organizmu.

Efekty masaży wodnych można wzmocnić masażami ręcznymi wykonywanymi techniką „ósemek”. To dobry sposób na podniesienie piersi.

Naturalne sposoby powiększania biustu przyniosą odpowiednie i trwałe efekty pod warunkiem, że będą stosowane systematycznie. Dodatkowe efekty można uzyskać dzięki dobrze dobranemu biustonoszowi, który podniesie piersi i podkreśli ich ponętny kształt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here