Jak wybrać dobrą płytkę do stemplowania paznokci

0
536
Jak wybrać dobrą płytkę do stemplowania paznokci

Płytki do stemplowania paznokci mogą być ulubionym narzędziem wielu miłośników stemplowania paznokci. Różne płytki do stemplowania paznokci mogą zrobić różne wzory paznokci.

Co to jest stemplowanie paznokci

Nail stamping to rodzaj nail artu, który polega na tym, że za pomocą wytrawionych płytek przenosi się na paznokcie wzory wykonane lakierem do paznokci. Jest to szybki i łatwy sposób, aby umieścić skomplikowane i wyglądające na skomplikowane obrazy na paznokciach. Jest to trudne dla początkujących, lecz jeśli spróbujesz tego więcej niż raz stanie się to łatwe. Stamping nail art jest techniką służącą do nanoszenia wzorów na paznokcie. Wszystkie potrzebne materiały są zazwyczaj kupowane w zestawie, który zawiera urządzenie do stemplowania oraz różne kolorowe lakiery do paznokci. Ta metoda nakładania tipsów może być z łatwością wykonana w domu bez konieczności wizyty w salonie. Jest to prosty proces, ale paznokcie mogą nadal sprawiać wrażenie profesjonalnie wykonanych. Zestaw do stemplowania paznokci może być używany nawet przez dzieci.

Jak wybrać dobrą płytkę do stemplowania paznokci

Nie wszystkie płyty stemplarskie są takie same, paznokcie też są różne. Jeśli chodzi o jakość, chcesz głębokie i czyste wytrawione płyty stemplowania. Tanie płyty łatwo się wyginają i często mają cętkowane lub rozmazane plamy.

Jeśli masz długie paznokcie można wybrać płyty stemplowania, które mają duże obrazy. Jeśli masz krótkie paznokcie, możesz wybrać tutaj małe płytki do stemplowania! Dobrze sprawdza się na krótkich paznokciach.

Uwagi: po zakończeniu manicure, proszę wyczyścić swoją płytkę stemplowania. Płytki do stemplowania powinny być suche! Można użyć igły do stemplowania to świetny sposób, aby zorganizować swoje płytki paznokci.

Niektóre płyty stemplujące dla Ciebie

Nail stamping pozwala na kreatywność i całkowite dostosowanie manicure do własnych potrzeb! Nasze płytki oferują najprostszy i najbardziej opłacalny sposób, aby dostosować swój manicure z lakierem do paznokci – a najlepsze jest to, że można użyć naszych płytek ponownie raz za razem. Pożegnaj się z ręcznym malowaniem paznokci, które nigdy nie wygląda tak samo na obu dłoniach lub z naklejkami, które mogą się odkleić w ciągu kilku minut i przywitaj się z malowaniem paznokci, które jest tak osobiste, profesjonalne i wyjątkowe jak Ty.

W salonie kosmetycznym wzory są nanoszone na paznokcie pędzlem lub malowane pędzelkiem. Może to być kosztowne, czasochłonne, a wybór wzorów może być ograniczony. Stamping nail art zaczyna się od nałożenia na paznokieć koloru bazowego. Po wyschnięciu tej pierwszej warstwy, za pomocą urządzenia do stemplowania pobiera się wzór i stempluje go na paznokciu. Zestaw do stemplowania paznokci zawiera krążki z różnymi wzorami w wielu kolorach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here